Москаль: Відкриття імпорту електроенергії з Росії, пролобійоване Герусом, має стати приводом для термінового скликання РНБО

Москаль: Купуючи електроенергію у друга Путіна, ми знімаємо з нього санкції Об этом сообщает svidomitov.in.ua со ссылкой на СМИ.

Колишній голова Закарпатської ОДА та народний депутат України VI і VII скликань Геннадій Москаль вважає, що відкриття імпорту електроенергії з Росії, пролобійоване Андрієм Герусом в інтересах Ігоря Коломойського, має стати приводом для термінового скликання РНБО.

Відповідну думку експерт висловив в коментарі кореспонденту "Ехо UA".

"Купувати електроенергію у пана Сєчина, який знаходиться в вищих ешелонах кремлівської влади? Такого ніхто не міг собі уявити навіть у страшному сні! Адже проти цієї людини і його компанії через окупацію Криму США ввели санкції в листопаді 2014 року, а Канада покарала його, коли взяли в полон моряків в Керченській протоці. І після всього цього у компанії Сєчина ми купуємо електроенергію на державному рівні? .. Це ж фактично означає зняття санкцій! У мене немає слів", – зазначає співрозмовник видання.

На думку Геннадія Москаля, скоріше за все, ніякої реакції влади на подібне рішення не буде.

"Треба віддавати борги. І це незважаючи на те, що Коломойський колись говорив, що борги віддають тільки боягузи. Знаєте, за весь час свою президентську кампанію за власні гроші провів лише Петро Порошенко. У слуг взагалі грошей не може бути, тому що гроші у хазяїна, на якого вони працюють. За все треба платити, і ось час настав", – резюмував політик.

Нагадаємо, раніше енергетичний експерт Михайло Гончар заявив, що голова парламентського Комітету з питань енергетики і ЖКГ Андрій Герус пролобіював відкриття імпорту електроенергії з Росії в інтересах олігарха Ігоря Коломойського. У свою чергу, екс-голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, Дмитро Вовк висловив думку, що пролобійований імпорт повертає країну в стан залежності від Кремля.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1570454095-moskal-kupuyuchi-elektroenergiyu-u-druga-putina-mi-znimaemo.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя