Очільники області привітали освітян Полтавщини з професійним святом


6 жовтня — День працівників освіти. З цієї нагоди освітян області привітали голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та т.в.о. голови Полтавської обласної державної адміністрації Олег Пругло.

“Шановні працівники освіти! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! Об этом сообщает kontry.in.ua со ссылкой на СМИ.

У сучасному динамічному світі на вас покладена відповідальна місія – не лише давати знання новим поколінням українців, а й навчити їх постійно прагнути до розвитку та самовдосконалення, досягати успіху в умовах безперервної зміни правил та життєвих ситуацій.

Подальша успішна реалізація започаткованого проекту “Нова українська школа” неможлива без вашого професіоналізму, високих моральних якостей, особистої відповідальності, невтомного творчого пошуку та вміння бачити і поважати індивідуальність у кожній дитині.

Наша безмежна вдячність усім, хто виховує і навчає, хто плекає молоде покоління патріотів своєї країни, щедро ділиться з ними своїм душевним теплом та життєвим досвідом.

Зичимо міцного здоров’я, життєвої наснаги, невичерпної енергії, злагоди та добробуту!”, – йдеться у привітанні.


Джерело статті: “https://np.pl.ua/2019/10/ochil-nyky-oblasti-pryvitaly-osvitian-poltavshchyny-z-profesiynym-sviatom/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя