Салагора звільняють з посади начальника Чернівецької митниці

Про це на своїй фейсбук сторінці повідомив в.о. голови Державної фіскальної служби України Олександр Власов. Об этом сообщает tod-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


Таке рішення очільник ДФС прийняв за результатами наради в Ужгороді.


«За результатами наради в Ужгороді я прийняв рішення про увільнення від виконання обов’язків керівників чотирьох митниць західного регіону – Волинської, Закарпатської, Львівської та Чернівецької. Цю роботу будуть виконувати фахові спеціалісти з числа керівного складу митних департаментів ДФС», – написав Власов.


Також, враховуючи, що на Чернівецькій митниці було чи не найбільше контрабанди, наша митниця першою матиме стаціонарний скануючий пристрій, що практично унеможливить контрабандні потоки.


«Також будемо підключати технічні засоби митного контролю: сканери, ваги, системи фото-, -відеофіксації. Перший стаціонарний скануючий пристрій запускаємо до кінця липня на пункті пропуску «Порубне» Чернівецької митниці ДФС, що на кордоні з Румунією. Контрабанді буде складно пройти непоміченою!», – зазначив у своєму дописі очільник ДФСДжерело статті: “https://times.cv.ua/2019/07/09/salahora-zvilnyayut-z-posady-nachalnyka-chernivetskoji-mytnytsi/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя